
Радіатор охолодження Subaru Forester 2.0-2.5 02-, NRF 53711
4 727,33 ₴
- В наявності
- Код: 53711
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Subaru Forester 2.0-2.5 02-, NRF 53711. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53711
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53711 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 S Turbo 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 211 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 XT 230 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53711 |
| Кросс-номери | 0124.3004, 10-25396-SX, 104706, 128.020, 128.020/A, 1557664, 3421-1009, 3421-8501, 350024N, 364900, 45111SA002, 45111SA010, 45111SA011, 45111SA080, 45111SA090, 45111SA091, 45111SA141, 45111SA151, 45119SA020, 45119SA030, 470R0323, 51002054, 51002103 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 686 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
| для оригінального номера | 45111SA002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 727,33 ₴






