
Радіатор охолодження Fiat Ducato 2,3 D Multijet 06-, NRF 560020
6 181,67 ₴
- В наявності
- Код: 560020
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Fiat Ducato 2,3 D Multijet 06-, NRF 560020. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
560020
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
560020 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 4x4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 560020 |
| Кросс-номери | 060091N, 09012712, 1382427080, 1617244180, 350213215100, 606538, D7F054TT, FT2481, FT2481, FT55552 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 181,67 ₴




