
Радіатор охолодження Mazda CX-3 1.5 SKYACTIV-D 15-18, NRF 59244
10 244,42 ₴
- В наявності
- Код: 59244
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mazda CX-3 1.5 SKYACTIV-D 15-18, NRF 59244. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59244
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59244 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 2 (DL, DJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 D 105 л.с. | 2014–2018 |
| MAZDA — CX-3 (DK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 SKYACTIV-D 105 л.с. | 2015–2018 |
| 1.5 SKYACTIV-D AWD 105 л.с. | 2015–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59244 |
| Кросс-номери | 110102N, 27012702, 606109, S55215200A, S55215200B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 741 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 244,42 ₴




