
Радіатор масляний Ford Galaxy/Mondeo 2.0/2.3 10- (теплообмінник), NRF 31310
4 050,67 ₴
- В наявності
- Код: 31310
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Ford Galaxy/Mondeo 2.0/2.3 10- (теплообмінник), NRF 31310. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31310
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31310 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS III (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 RS | 2015–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS IV (HN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 ST EcoBoost 280 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — GALAXY (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV седан (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 SCTI 203 л.с. | 2010–2015 |
| FORD — RANGER (TKE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 i 4x4 166 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — S-MAX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 199 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT (LC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2014–н.в. |
| LAND ROVER — FREELANDER 2 (FA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Si4 4x4 241 л.с. | 2011–2014 |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE (LV) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 240 л.с. | 2011–2019 |
| 2.0 4x4 241 л.с. | 2011–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE кабрио (LV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31310 |
| Кросс-номери | 096022N, 1682214, 18013708, 186000, 22.18.010, 33 11 0183, 354455, 469O0055, 590166, 590166, 625 254, 7730098, 8095166, 810.014, 90946, 95166, AG9G6A642BC, CO2322, FD3678, LR025515, O10144, OC-0092, V25-60-0034, WG1720051, WG1899808, WG2357582 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 97 мм |
| Ширина ядра радіатора | 97 мм |
| Довжина ядра радіатора | 43 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Freelander, Discovery Sport, Galaxy, Range Rover Evoque, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 97 |
| Довжина мережі [мм] | 43 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050,67 ₴





