
Радіатор охолодження Skoda Fabia/Rapid/Roomster/VW Polo 06- (Економ-клас), NRF 53024A
2 787,86 ₴
- В наявності
- Код: 53024A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Skoda Fabia/Rapid/Roomster/VW Polo 06- (Економ-клас), NRF 53024A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53024A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53024A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| SEAT — IBIZA V (6J5) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2008–2010 |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| VW — POLO (6R, 6C) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 90 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 TSI 16V 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 BiFuel 82 л.с. | 2010–2011 |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 BiFuel 82 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — POLO седан (602, 604, 612, 614) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSi 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 86 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53024A |
| Кросс-номери | 003-017-0030, 0110.3137, 115 631, 131.080, 131.080/A, 330004N, 33808, 345835, 3471-1008, 356425, 49002037, 53024, 640012, 6R0121253, 6R0121253, 6R0121253, 6R0121253, 6R0121253A, 6R0121253A, 6R0121253A, 6R0121253A, 6R0121253L, 6R0121253L, 6R0121253L |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 649 мм |
| Ширина ядра радіатора | 342 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 649 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 342 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 787,86 ₴





