
Радіатор охолодження Honda Civic VIII 1.8 05-12, NRF 53186
4 418,86 ₴
- В наявності
- Код: 53186
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Honda Civic VIII 1.8 05-12, NRF 53186. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53186
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53186 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53186 |
| Кросс-номери | 100059N, 10-25421-SX, 105108, 111.074, 1740-0210, 19010RNAJ51, 25002191, 3211-8506, 350213178700, 357200, 68143, 735238, DCM2185, DRM40029, HD2191, LRc 231RN, MK-1213, R12872, RB-1044, WG1722119, WG1919600 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 678 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 678 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 418,86 ₴







