
Радіатор пічки VW Sharan 96-, NRF 54324
2 023,89 ₴
- В наявності
- Код: 54324
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки VW Sharan 96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54324 |
| Кросс-номери | 58 00 6203, 7 204 831, 73973, 7M0 819 030, 812361 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 150 мм |
| Ширина ядра радіатора | 163 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 023,89 ₴




