
Радіатор масляний Nissan X-Trail 2.2/2.5D 00- (теплообмінник), NRF 31184
1 550,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31184
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Nissan X-Trail 2.2/2.5D 00- (теплообмінник), NRF 31184. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31184
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31184 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA II (N16) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — ALMERA II Hatchback (N16) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — BIG M (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4x4 133 л.с. | 2001–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 Di 133 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 4x4 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 4x4 114 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31184 |
| Кросс-номери | 0721.4001, 076002N, 10-73014-SX, 13003443, 135091, 1745-0053, 213055M300, 213055M301, 354132, 354495, 419M57, 469O0031, 590055, 590055, 7730037, 8095055, 820.003, 90719, 95055, A38-60-0006, CCL-NS-000, CLC 197 000S, CO6330, COC71004AS, DN3443, O10159 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 57 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Довжина ядра радіатора | 96 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera, Navara, Pick Up, Almera, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 57 |
| Довжина мережі [мм] | 96 |
| Кількість ребер | 16 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550,10 ₴




