
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Peugeot 308 II 1.6/ 408 II 1.2-1.6/ 508 II 1.2-2.0 18-, NRF 350635
5 072,82 ₴
- В наявності
- Код: 350635
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Peugeot 308 II 1.6/ 408 II 1.2-1.6/ 508 II 1.2-2.0 18-, NRF 350635. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350635
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350635 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DS — DS 7 Crossback (J_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BlueHDi 130 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 PureTech 180 180 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 PureTech 225 225 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 177 л.с. | 2017–н.в. |
| PEUGEOT — 308 II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GTi PureTech 263 (L3EGXP) 263 л.с. | 2018–н.в. |
| PEUGEOT — 408 II (FP_, F3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| PureTech 215 (F3EGPP) 215 л.с. | 2023–н.в. |
| PEUGEOT — 508 II (FB_, FH_, F3_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BlueHDI 130 (FBYHZJ, FBYHZR) 131 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 PureTech 180 (F35GFR) 181 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 PureTech 225 (F35GGR) 224 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 THP 150 (F35GXV) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 THP 165 (F35GYV) 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 BlueHDI 160 (FHEHYR) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 BlueHDI 180 (FHEHZR, FHEHZN) 177 л.с. | 2018–н.в. |
| PureTech 130 131 л.с. | 2020–н.в. |
| PEUGEOT — 508 SW II (FC_, FJ_, F4_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BlueHDi 130 131 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 PureTech 180 181 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 PureTech 225 (F45GGR) 224 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 THP 165 (F45GYV) 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 177 л.с. | 2018–н.в. |
| PureTech 130 131 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350635 |
| Кросс-номери | 40015700, 44013, 941283, 9813978580, 9813978580, 9830694080 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 660 мм |
| Ширина ядра радіатора | 347 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 408, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 072,82 ₴




