
Радіатор охолодження Audi A6/VW Passat 1.6-2.3 97-05, NRF 56127
3 443,99 ₴
- В наявності
- Код: 56127
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Audi A6/VW Passat 1.6-2.3 97-05, NRF 56127. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
56127
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
56127 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| SKODA — SUPERB (3U4) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2007–2008 |
| 2.0 115 л.с. | 2001–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| VW — PASSAT (3B2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 VR5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 VR5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 56127 |
| Кросс-номери | 0110.2003, 0110.9003, 03002108, 03002189, 053-017-0050, 100062, 102.018, 102.018/A, 10-25288-SX, 107 151, 130049410, 32172, 32537, 350213191700, 367500, 470R0004, 480390N, 4B0121251G, 4B0121251G, 4B0121251G, 60299, 60308A, 60491, 702-0011, 702-0034 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 24 |
| Довжина мережі [мм] | 632 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 395 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 443,99 ₴










