
Радіатор масляний Opel Astra J/Insignia A 2.0 Turbo 08-18 (теплообмінник), NRF 31346
1 546,26 ₴
- В наявності
- Код: 31346
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Opel Astra J/Insignia A 2.0 Turbo 08-18 (теплообмінник), NRF 31346. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31346
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31346 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31346 |
| Кросс-номери | 12601390, 12639408, 31346, 37013705 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Ширина ядра радіатора | 86 мм |
| Довжина ядра радіатора | 205 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, GT, Astra, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 546,26 ₴






