Радіатор охолодження Hyundai H-1 2.5CRDI 08-, NRF 58420. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58420
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58420 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND STAREX автобус (TQ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 CRDi 116 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — H-1 Cargo (TQ) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 174 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 116 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58420 |
| Кросс-номери | 0128.3129, 107393, 112.099, 253104H500, 253104H600, 348345, 510167N, 67472, 82002418, HYA2418, R13496 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 758 мм |
| Ширина ядра радіатора | 432 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 758 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 432 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 101,54 ₴







