
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0dCi 06-, NRF 35960
4 132,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35960
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0dCi 06-, NRF 35960. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35960
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35960 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (FL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (EL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (EL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (JL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (JL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35960 |
| Кросс-номери | 0221648, 037-016-0038, 0809.3063, 105870, 152041N, 1637845180, 37005480, 43534, 4419021, 4419021, 448C0102, 667257, 7800059, 814172, 8200895918, 8200895918, 93862283, 93862283, 940201, AC 708 000S, AC864981, CCS-PL-029, DCC1305, DCN20042, M-7201280 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 538 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 468 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 132,80 ₴



