
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Auris 1.8H 12-18, NRF 350423
3 570,26 ₴
- В наявності
- Код: 350423
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Auris 1.8H 12-18, NRF 350423. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350423
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350423 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350423 |
| Кросс-номери | 0815.3063, 212126N, 43928, 448C0290, 53015702, 7800476, 814415, 8845002430, 940487, AC 987 000S, C12620, DCN50122, SKCD-0110471, T556-01, TO5737D, WG2160680, WG2339184 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 676 мм |
| Ширина ядра радіатора | 287 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 676 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 287 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570,26 ₴








