
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo S60 III/V60 II/S90 II/XC60 II 2.0 17-, NRF 350566
7 892,41 ₴
- В наявності
- Код: 350566
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo S60 III/V60 II/S90 II/XC60 II 2.0 17-, NRF 350566. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350566
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350566 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 III (224) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 249 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 254 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2019–н.в. |
| VOLVO — S90 II (234) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| VOLVO — V60 II (225, 227) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 AWD 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 Polestar AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2018–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar AWD 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2018–н.в. |
| VOLVO — XC60 II (246) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D3 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 Polestar 200 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 D4 Polestar AWD 200 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D5 Polestar AWD 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar AWD 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 Polestar AWD 326 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350566 |
| Кросс-номери | 31684307, 32208371, 59015704, 941291 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 693 мм |
| Ширина ядра радіатора | 348 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V60, S90, S60, XC60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 892,41 ₴




