Радіатор пічки Iveco Daily III 2.3/3.0 06-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54218 |
| Кросс-номери | 0604.3044, 1760-0099, 28006105, 350218308000, 355250, 3802174, 409007N, 7.74032, 71817, 82-05006-SX, 93929, AH 2 000S, BRAC2174, DCM1123, FT55271, FT927H001, IV6105, RA2140070, WG1919963, WG2161990, WG2180078, WG2325219, 71817 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Ширина ядра радіатора | 200 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 33 |
| Довжина мережі [мм] | 220 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 200 |
| обмеження виробника | DENSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 436,29 ₴











