
Радіатор кондиціонера Renault Fluence/Scenic III/Megane III 08-, NRF 35938
4 644,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35938
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Fluence/Scenic III/Megane III 08-, NRF 35938. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35938
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35938 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — FLUENCE (L30_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (KZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) 130 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe (EZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi (EZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 dCi (EZ0L) 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe (EZ1T) 180 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (BZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi (BZ09, BZ0D) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (BZ0C) 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 111 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (BZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (BZ03) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (BZ00, BZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi (BZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (BZ0Y) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (BZ0K) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TCe 220 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III купе (DZ0/1_) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (DZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0A) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0B) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A) 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (DZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi (DZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (DZ0Y) 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 R.S. 265 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 R.S. 273 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (DZ0K) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TCe (DZ1N) 250 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TCe 220 220 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35938 |
| Кросс-номери | 042-016-0039, 0809.3069, 10-45694-SX, 105830, 1770-0378, 182049N, 255000, 261093, 30311674CP, 350203082003, 350203762000, 350203996000, 43005483, 43479, 448C0122, 75319, 7800290, 814187, 8660003440, 8880400502, 921000294R, 921003293R, 921009956R, 940259 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 352 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | 3/8"-24 UNF |
| Ширина мережі [мм] | 352 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 644,39 ₴




