
Радіатор масляний VW T5 2.5TDI 03- (теплообмінник), NRF 31171
1 564,63 ₴
- В наявності
- Код: 31171
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний VW T5 2.5TDI 03- (теплообмінник), NRF 31171. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31171
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31171 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDi 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| VW — KOMBI V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| VW — MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| VW — TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31171 |
| Кросс-номери | 001-10-16763, 046017N, 07.18.039, 070117021D, 0710.4016, 101009, 10-73004-SX, 113 789, 130048510, 135037, 14-0015, 1745-0070, 30 10 1009, 344420, 350300003700, 354098, 430M53, 469O0022, 54112, 58013707, 590013, 590013, 73464, 7730026, 802.020, 802.020M |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 39 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Довжина ядра радіатора | 173 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 39 |
| Довжина мережі [мм] | 173 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Кількість ребер | 11 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 564,63 ₴




