
Радіатор охолодження Toyota Avensis/Corolla 1.4/1.8 01-09, NRF 53397
3 714,39 ₴
- В наявності
- Код: 53397
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Toyota Avensis/Corolla 1.4/1.8 01-09, NRF 53397. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53397
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53397 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2007 |
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2006 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 VVTL-i TS 192 л.с. | 2002–2007 |
| 1.8 VVTL-i TS 224 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 VVTL-i TS 218 л.с. | 2005–2006 |
| TOYOTA — COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2004–2009 |
| 1.8 129 л.с. | 2004–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53397 |
| Кросс-номери | 0115.3140, 051-017-0039, 10-25362-SX, 103756, 130.229, 130.229/A, 1553993, 164000D120, 164000D200, 164000D210, 1740-0400, 210041N, 350213178300, 366900, 53002302, 64646A, 734851, AC598465, CR 2015 000P, DCM3232, DRM50110, LRc 19D0, M-0280090, MK-1166 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 348 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 348 |
| для оригінального номера | 164000D120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 714,39 ₴










