
Радіатор інтеркулера BMW (E39)/7 (E38) 2.0/2.5/3.0D 98-04, NRF 30129A
3 872,28 ₴
- В наявності
- Код: 30129A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера BMW (E39)/7 (E38) 2.0/2.5/3.0D 98-04, NRF 30129A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30129A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30129A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2004 |
| BMW — 7 (E38) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 730 d 193 л.с. | 2000–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30129A |
| Кросс-номери | 057003N, 06004253, 0702.3005, 08.40.058, 103897, 1552528, 17512247359, 1780-0143, 2247359, 22473634, 344850, 704.006, 817877, 96726, BM098N001, BSG 15-535-008, BW4253, CI 338 000S, WG1723718, WG1793994 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 93 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 85 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872,28 ₴






