
Радіатор масляний VW Tiguan 2.0 TDI/TSI 07- (теплообмінник), NRF 31360
5 070,27 ₴
- В наявності
- Код: 31360
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний VW Tiguan 2.0 TDI/TSI 07- (теплообмінник), NRF 31360. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31360
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31360 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TIGUAN (5N_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TFSI 4motion 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TFSI 4motion 200 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31360 |
| Кросс-номери | 58013734, 5N0317019A, 5N0317019C, WG1725586 |
| Стан | Новий |
| Глибина ядра радіатора | 19 мм |
| Ширина ядра радіатора | 584 мм |
| Довжина ядра радіатора | 161 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 19 |
| Довжина мережі [мм] | 161 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 584 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 070,27 ₴




