
Радіатор охолодження Renault Trafic 01-, NRF 58333
3 339,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58333
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Trafic 01-, NRF 58333. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58333
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58333 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 120 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 100 101 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 80 80 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 120 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 100 100 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 80 82 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 102 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 100 (FL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (FL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 100 (EL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (EL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCI 100 (JL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI 80 (JL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58333 |
| Кросс-номери | 0209.2031, 037-017-0061, 10-26003-SX, 103196, 123.146/A, 180048N, 2140000QAN, 350213212900, 351035, 356890, 43002303, 43002327, 43012303, 4414161, 4414161, 4414691, 4414691, 63025A, 725-0031, 732853, 75376, 7705139, 7711135145, 8200073817, 8660003494 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 560 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339,91 ₴



