
Радіатор охолодження Kia Soul I 1.6 CVVT/CRDI/LPG 09-14, NRF 53058
4 417,62 ₴
- В наявності
- Код: 53058
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Kia Soul I 1.6 CVVT/CRDI/LPG 09-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53058 |
| Кросс-номери | 0133.3038, 105533, 115.050, 25310-2K050, 253102K250, 510116N, 66730, 83002185, DCM3813, KA2185, KAA2136, PR 2908A1, R13465 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 480 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 398 |
| для оригінального номера | 25310-2K050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 417,62 ₴









