
Радіатор масляний Skoda Fabia II/Rapid/VW Polo 1.0-1.9 06- (теплообмінник), NRF 31265
1 746,26 ₴
- В наявності
- Код: 31265
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Skoda Fabia II/Rapid/VW Polo 1.0-1.9 06- (теплообмінник), NRF 31265. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31265
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31265 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — FABIA (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2006–2014 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 12V 60 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TSI RS 180 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2007–2010 |
| SKODA — FABIA Combi (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 12V 60 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TSI RS 180 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2007–2010 |
| SKODA — RAPID (NH3) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–2019 |
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–2019 |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2017–2019 |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2017–2019 |
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–2019 |
| VW — POLO (6R, 6C) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 90 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 TSI 16V 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 BiFuel 82 л.с. | 2010–2011 |
| 1.4 GTI 180 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31265 |
| Кросс-номери | 046036N, 09G 409 061 B, 09G 409 061 B, 09G 409 061 B, 09G409061B, 31265, 90733, VN3405, VN3405, WG1720006, 14091327701, 58003405 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 56 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Довжина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746,26 ₴




