Радіатор пічки Citroen C5/C6 05-, NRF 54347. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54347
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54347 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C5 III (RD_) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V BioFlex (RDRFJF) 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 200 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 HDi 240 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTI 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V BioFlex 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 165 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 200 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 HDi 240 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C6 (TD_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 HDi 211 л.с. | 2009–2010 |
| 3.0 HDi 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54347 |
| Кросс-номери | 009-015-0015, 009-015-0015-B, 107262, 169015N, 347385, 54347, 6448Q6, 6448S7, 71158, CI523H001, CNA6305, CNA6305, D6P018TT, M-2070570, WG2162101 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 218 мм |
| Ширина ядра радіатора | 155 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 941,18 ₴






