
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 1.9 dCI/2.0 01-, NRF 35482
4 239,16 ₴
- В наявності
- Код: 35482
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 1.9 dCI/2.0 01-, NRF 35482. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35482
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35482 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 120 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 100 101 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 80 80 л.с. | 2001–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 120 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 100 100 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 80 82 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 102 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 100 (FL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (FL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (FL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 100 (EL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (EL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (EL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCI 100 (JL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI 80 (JL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (JL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35482 |
| Кросс-номери | 0221705, 037-016-0033, 0809.3062, 103197, 10-45479-SX, 1609634680, 1770-0089, 182016N, 260438, 2765000AQ, 2765000QAG, 2765000QAJ, 350203340000, 352580, 43005339, 43005400, 43098, 4408429, 4408429, 4408646, 4408646, 4414387, 4414387, 448C0175, 667096 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 440 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 14,4 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 565 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 239,16 ₴



