
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) VW Jetta 1.2-2.5 10-, NRF 350028
4 322,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 350028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) VW Jetta 1.2-2.5 10-, NRF 350028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350028 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BEETLE (5C1) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 TSI 16V | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 170 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — BEETLE кабрио (5C7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 16V | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — JETTA IV (162, 163) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 TSI 16V 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2011–2014 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI Hybrid 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 86 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TSI | 2014–н.в. |
| 2.0 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 FSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350028 |
| Кросс-номери | 0220113, 042023N, 053-016-0001, 053-016-0038, 0810.3105, 10-45270-SX, 107168, 1770-0022, 261068, 343285, 350203845000, 43540, 58005330, 5C0816411, 5C0820411, 5C0820411E, 5C0820411F, 5C0820411G, 667244, 730M45, 7800312, 812665, 8880400543, 940238 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 393 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Хладагент | R 1234yf |
| Ширина мережі [мм] | 393 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 322,75 ₴


