
Радіатор охолодження Opel Insignia A 13-/Astra J 1.6 12-, NRF 550048
5 602,15 ₴
- В наявності
- Код: 550048
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Insignia A 13-/Astra J 1.6 12-, NRF 550048. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550048
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550048 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA J (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 SIDI (68) 170 л.с. | 2012–2015 |
| OPEL — INSIGNIA A Country Tourer (G09) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SIDI (47) 170 л.с. | 2014–2017 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550048 |
| Кросс-номери | 1300348, 13421311, 37012708, 39074653, 630764 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, Cascada, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 602,15 ₴






