
Радіатор охолодження Seat Alhambra/VW Sharan 1.9-2.0 02-, NRF 53022
3 717,68 ₴
- В наявності
- Код: 53022
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Seat Alhambra/VW Sharan 1.9-2.0 02-, NRF 53022. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53022
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53022 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| SEAT — ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53022 |
| Кросс-номери | 0110.3155, 017-017-0019, 040001N, 10-26403-SX, 104927, 1212576, 131.077, 131.077/A, 1552273, 1740-0516, 350213196100, 3M218005AA, 58002283, 65014, 701971, 737-0067-R, 7705049, 79738, 7M3121253F, 7M3121253F, 8229012, AC225390, CR 2038 000S, DCM3459 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 452 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 717,68 ₴









