
Радіатор охолодження Opel Insignia A 2.0 CDTI 08-, NRF 53776
4 746,21 ₴
- В наявності
- Код: 53776
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Opel Insignia A 2.0 CDTI 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53776 |
| Кросс-номери | 0107.3130, 105318, 121.165, 1300291, 1300291, 1300291, 1300291, 13241725, 13241725, 13241725, 13241725, 150099N, 1740-0387, 346180, 350213141300, 350213207100, 350213213000, 37002474, 470R0570, 55343, 630716, 725-0047, 735482, 8182609, AC230002 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 680 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 398 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 746,21 ₴




