
Радіатор охолодження Nissan Primera 1.6-2.0 16V 96-02, NRF 52069
3 681,89 ₴
- В наявності
- Код: 52069
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Nissan Primera 1.6-2.0 16V 96-02, NRF 52069. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
52069
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
52069 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMERA (P11) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1996–2001 |
| 1.6 16V 99 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 16V 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 16V 114 л.с. | 1999–2001 |
| 2.0 16V 115 л.с. | 1996–2001 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1996–2001 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1999–2001 |
| NISSAN — PRIMERA Break (WP11) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 16V 99 л.с. | 1998–2001 |
| 1.8 16V 114 л.с. | 1999–2001 |
| 2.0 16V 115 л.с. | 1996–2001 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1999–2001 |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P11) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 90 л.с. | 1996–2002 |
| 1.6 16V 99 л.с. | 1996–2002 |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 16V 114 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 16V 115 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 52069 |
| Кросс-номери | 0121.3015, 033-017-0003, 033-017-0004, 042-017-0059-B, 070320N, 101135, 10-25222-SX, 120.074, 120.074/A, 13002179, 13002181, 1740-0255, 214102F000, 214109F500, 214109F502, 214109F600, 214109F602, 363100, 62927A, 724-1003, 732528, 732529, AC230033 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 695 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 695 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 681,89 ₴









