
Радіатор інтеркулера Skoda Fabia/Roomster 99-, NRF 30842
3 565,12 ₴
- В наявності
- Код: 30842
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Skoda Fabia/Roomster 99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30842 |
| Кросс-номери | 001-10-19282, 047003N, 053-018-0002, 0710.3018, 103366, 1556513, 32424, 342300, 351319203620, 351319204750, 351319204870, 58004213, 6Q0145804A, 6Q0145804A, 6Q0145804A, 6Q0145804G, 6Q0145804G, 702.032, 7750112, 817556, 817557, 818829, 822943, 96770 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 187 мм |
| Ширина ядра радіатора | 183 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Довжина мережі [мм] | 187 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 183 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 565,12 ₴





