
Радіатор охолодження MB ML-class (W164)/Gl-class (X164) 3.0CDI/4.7-5.5 05-12, NRF 56074
9 341,71 ₴
- В наявності
- Код: 56074
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB ML-class (W164)/Gl-class (X164) 3.0CDI/4.7-5.5 05-12, NRF 56074. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
56074
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
56074 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X164) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) 211 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 320 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2006–2009 |
| GL 350 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 350 CDI 4-matic (164.823) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| GL 450 4-matic (164.871) 340 л.с. | 2006–н.в. |
| GL 500 4-matic (164.886) 388 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W164) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 280 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2005–2009 |
| ML 300 CDI (164.122) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 300 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 300 CDI 4-matic (164.121) 204 л.с. | 2010–н.в. |
| ML 320 CDI 4-matic (164.122) 224 л.с. | 2005–2009 |
| ML 350 4-matic (164.186) 272 л.с. | 2005–н.в. |
| ML 350 CDI 4-matic 211 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 350 CDI 4-matic (164.125) 231 л.с. | 2010–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.175) 306 л.с. | 2005–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — R-CLASS (W251, V251) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| R 280 (251.054, 251.154) 231 л.с. | 2007–н.в. |
| R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) 190 л.с. | 2006–н.в. |
| R 280 CDI 4-matic (251.020) 190 л.с. | 2006–н.в. |
| R 300 (251.054, 251.154) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| R 300 CDI 4-matic (251.020) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 224 л.с. | 2006–н.в. |
| R 320 CDI 4-matic (251.125) 211 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 (251.056, 251.156) 272 л.с. | 2007–н.в. |
| R 350 4-matic (251.065, 251.165) 272 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) 211 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157) 306 л.с. | 2006–н.в. |
| R 500 4-matic (251.072, 251.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| R 500 4-matic (251.075, 251.175) 306 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 56074 |
| Кросс-номери | 0106.3119, 054-017-0058-B, 104851, 118.183, 120095N, 1551034, 1740-0307, 2515000003, 2515000103, 2515000303, 2515000403, 2515000503, 2515000603, 2515000703, 3312-1001, 360160, 470R0665, 62576A, 701569, A2515000003, A2515000103, A2515000303, A2515000403 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 636 мм |
| Ширина ядра радіатора | 526 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, GL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 636 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 526 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 341,71 ₴










