
Радіатор охолодження Renault Koleos I 2.0 dCi/2.5 08-, NRF 58394
5 669,72 ₴
- В наявності
- Код: 58394
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Koleos I 2.0 dCi/2.5 08-, NRF 58394. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58394
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58394 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58394 |
| Кросс-номери | 0109.3129, 180110N, 214003414R, 214007173R, 214008122R, 21400JY20A, 21400JZ80A, 346015, 363580, 43002603, 637643, 637645, 701164, DCM3953, M-023119A, RB-1941, RT2603, RT2603, RT2650, WG1723348, WG2301761 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 674 мм |
| Ширина ядра радіатора | 444 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 669,72 ₴




