Радіатор охолодження Opel Astra 1.7D 98-09, NRF 506616. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
506616
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
506616 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G Фургон (F70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 506616 |
| Кросс-номери | 0107.3084, 037-017-0045, 102526, 10-25267-SX, 121.078, 121.078/A, 1300209, 1300209, 1300321, 141300, 151920N, 1551600, 32192, 350213176700, 37002294, 54598, 63021A, 725-0039-R, 734322, 7705205, 80066b, 80066z, 8180550, 9129517, 9129517, 9192586, 9192586 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 366 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гумовою втулкою |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 366 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 404,44 ₴







