
Радіатор пічки Ford Transit 2.0/2.4/2.5D 94-00, NRF 54234
2 415,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54234
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Ford Transit 2.0/2.4/2.5D 94-00, NRF 54234. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54234
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54234 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT TOURNEO (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 100 л.с. | 1998–2000 |
| FORD — TRANSIT Van (E_ _) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EAL, EAS) 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 TD (EAL, EAS) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EAS) 75 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI (EAL, EAS) 101 л.с. | 1994–2000 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EML, ENE/L) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 75 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 101 л.с. | 1994–2000 |
| FORD — TRANSIT автобус (E_ _) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 114 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 CNG 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) 116 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) 75 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1995–2000 |
| 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) 100 л.с. | 1994–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54234 |
| Кросс-номери | 017-015-0014-B, 0605.3032, 10-35111-SX, 104600, 1092721, 1113755, 18-0048, 18006215, 212M08, 259090N, 290200, 350218406000, 669546, 7110379, 71740, 93582, 93582/A, 95VW18476AB, 95VW18476AC, 95VW18476AE, 95VW18B539AE, 9912015, AH 144 000P, CNG-FR-004 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 152 мм |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 48 |
| Довжина мережі [мм] | 245 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 415,40 ₴





