Радіатор охолодження Audi A4-A8 2.0D-4.0 07-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50037 |
| Кросс-номери | 003-017-0058, 03002366, 102.203, 1740-0552, 4G0145804, 4G0145804A, 4G0145804D, AD024R017, AI2366, R13840, WG2161889, CIR 13 000P |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 133 мм |
| Глибина ядра радіатора | 55 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A7, A6, A8, A5, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 55 |
| Довжина мережі [мм] | 720 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 264,25 ₴










