
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara 2.0HDI 01-05, NRF 53916
7 383,64 ₴
- В наявності
- Код: 53916
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara 2.0HDI 01-05, NRF 53916. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53916
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53916 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — GRAND ESCUDO I (FT, GT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDI 110 109 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 HDI 110 16V 109 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53916 |
| Кросс-номери | 0114.3046, 042M21, 104376, 129.070, 1770068DA0, 1770068DC0, 320045N, 52002099, 64196A, D78022TT, DCM3109, DRM47019, R12787, SZ054R009, SZ2099, WG1722716 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 598 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 598 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 383,64 ₴








