
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda CR-V 2.0/2.2D/2.4 06-, NRF 35864
4 253,65 ₴
- В наявності
- Код: 35864
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda CR-V 2.0/2.2D/2.4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35864 |
| Кросс-номери | 018-016-0019, 018-016-0022, 0226633, 0819.3018, 102023N, 10-45646-SX, 105422, 1770-0205, 25005214, 260729, 30311842, 350203659000, 358075, 380700, 43361, 448C0108, 5211-9812, 667306, 713M32, 7800337, 80110SWAA01, 80110SWWG01, 80110SWWG02, 80110SWYG01 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 655 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 253,65 ₴







