
Радіатор масляний Audi A4/A5/A6/A8/Q5/Q7/VW Touareg 4.2FSI 05-18 (теплообмінник), NRF 31266
3 974,69 ₴
- В наявності
- Код: 31266
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Audi A4/A5/A6/A8/Q5/Q7/VW Touareg 4.2FSI 05-18 (теплообмінник), NRF 31266. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31266
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31266 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8EC, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS4 quattro 420 л.с. | 2005–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS4 420 л.с. | 2005–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8K5, B8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS4 quattro 450 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS4 420 л.с. | 2006–2009 |
| AUDI — A5 (8T3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS 5 quattro 450 л.с. | 2010–н.в. |
| S5 quattro 354 л.с. | 2007–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS 5 quattro 450 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A6 (4F2, C6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| AUDI — A6 Allroad (4FH, C6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2010 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| AUDI — A8 (4H_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 FSI quattro 371 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — Q7 (4L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31266 |
| Кросс-номери | 03013705, 046037N, 07.18.080, 0710.4025, 079115015P, 079117015A, 079117015A, 107530, 115 779, 30 10 7530, 590081, 590081, 802.023, 8095081, 90744, 95081, AI3454, CCL-AU-046, CLC 133 000S, O10228, V15-60-0013, WG1720007, WG1749686, WG1945827, WG2181074 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 72 мм |
| Ширина ядра радіатора | 97 мм |
| Довжина ядра радіатора | 124 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 72 |
| Довжина мережі [мм] | 124 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 974,69 ₴





