
Радіатор охолодження Dodge Journey/Fiat Freemont 2.0D-3.6 08-, NRF 53901
4 825,34 ₴
- В наявності
- Код: 53901
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Dodge Journey/Fiat Freemont 2.0D-3.6 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53901 |
| Кросс-номери | 001-10-29147, 0104.3168, 07002105, 10-26963-SX, 105.041, 105693, 1740-6001, 3131-8504, 520114N, 61027, 68038238, 68038238AA, 68038238AA, 68038238AB, 68102115AA, 701553, 7700094, CR 2659 000S, CR2105, D7F063TT, DCM1633, DG815R001, DRM09054, K68038238AA |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 638 мм |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dodge, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Journey, Freemont |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 638 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 458 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 825,34 ₴









