
Радіатор охолодження Kia Soul 1.6 CRDi 09- (АКПП), NRF 550178
6 963,14 ₴
- В наявності
- Код: 550178
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Kia Soul 1.6 CRDi 09- (АКПП), NRF 550178. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550178
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550178 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SOUL (AM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2009–н.в. |
| KIA — SOUL II (PS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 136 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550178 |
| Кросс-номери | 25310B2450, 666205 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 411 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 963,14 ₴




