
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo S60/S80/V70/XC70 2.0-2.5 00-10, NRF 35739
5 313,24 ₴
- В наявності
- Код: 35739
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo S60/S80/V70/XC70 2.0-2.5 00-10, NRF 35739. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35739
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35739 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 I (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 140 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 170 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2002–2010 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2002–2010 |
| 2.4 D 122 л.с. | 2005–2006 |
| 2.4 D 130 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D 126 л.с. | 2005–2010 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D5 185 л.с. | 2005–2010 |
| 2.4 T5 260 л.с. | 2004–2010 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2004–2010 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2004–2010 |
| R 2,5 T 300 л.с. | 2003–2010 |
| VOLVO — S80 I (TS, XY) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 140 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 170 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.9 196 л.с. | 1998–2008 |
| 3.0 196 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 T6 272 л.с. | 2001–2006 |
| VOLVO — V70 II (SW) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 140 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 170 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 CDI 122 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D 126 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D5 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 AWD 163 л.с. | 2003–2007 |
| 2.4 D5 AWD 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 T5 260 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 T 209 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 T AWD 209 л.с. | 2002–2007 |
| R 2,5 T 300 л.с. | 2003–2007 |
| VOLVO — V70 XC (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D5 AWD 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 XC AWD 163 л.с. | 2002–2007 |
| 2.5 T XC AWD 209 л.с. | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35739 |
| Кросс-номери | 007-60-15919, 0226327, 052-016-0007, 0811.3023, 10-45214-SX, 105087, 222000N, 260486, 30648954, 30780199, 30781281, 31267200, 394200, 43410, 448C0081, 59005138, 731M17, 7800319, 814319, 8880400431, 940103, AC 497 000S, AC803653, CCS-VV-006, CF20316 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 430 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,1 |
| Випускн.-Ø [мм] | 9,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 313,24 ₴









