
Радіатор охолодження MB E-class (W124) 2.0/2.2 92-95 (M111), NRF 53876
5 284,89 ₴
- В наявності
- Код: 53876
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB E-class (W124) 2.0/2.2 92-95 (M111)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53876 |
| Кросс-номери | 0106.2039, 102002, 118.032, 118.032/A, 120044N, 1245006203, 30002126, 732460, A1245006203, CR 291 000P, DCM2336, MS2126, R12578, WG1722680 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 492 мм |
| Ширина ядра радіатора | 485 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 492 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 485 |
| для оригінального номера | A1245006203 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 284,89 ₴










