
Радіатор охолодження Kia Sorento 2.4/3.5 V6 02-, NRF 53366
7 610,15 ₴
- В наявності
- Код: 53366
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Kia Sorento 2.4/3.5 V6 02-, NRF 53366. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53366
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53366 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 139 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 V6 194 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53366 |
| Кросс-номери | 0133.3014, 024-017-0008-B, 10-26494-SX, 103849, 115.045, 115.045/A, 253103E020, 253103E050, 253103E150, 253103E170, 253103E176, 253113E150, 253113E170, 349275, 510058N, 66659, 66773, 66777, 735528, 83002056, 83002127, 83002139, 8658506, A53-60-1001 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 610,15 ₴







