
Радіатор охолодження Toyota Rav 4 III 2.0-2.2 D 06- (МКПП), NRF 550111
8 187,11 ₴
- В наявності
- Код: 550111
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Toyota Rav 4 III 2.0-2.2 D 06- (МКПП), NRF 550111. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550111
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550111 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D (ALA35_) 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.2 D 4WD (ALA30_) 136 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 D 4WD (ALA30_) 177 л.с. | 2006–2013 |
| 2.2 D 4WD (ALA30_) 150 л.с. | 2008–2013 |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D (ALA40_) 124 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 D (WWA42_) 143 л.с. | 2015–2018 |
| 2.2 D 4WD (ALA49) 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 4WD (ALA49) 177 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550111 |
| Кросс-номери | 1640026390, 1640026420, 1640026421, 53012705, 646864, CR2270000S, D72064TT |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 411 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 187,11 ₴




