
Радіатор охолодження Chrysler 300C 2.7-6.4 04-, NRF 53928
5 531,72 ₴
- В наявності
- Код: 53928
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Chrysler 300C 2.7-6.4 04-, NRF 53928. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53928
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53928 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — 300 C (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6.4 472 л.с. | 2011–н.в. |
| CHRYSLER — 300 C (LX) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 193 л.с. | 2004–2012 |
| 2.7 177 л.с. | 2007–2012 |
| 3.0 CRD 218 л.с. | 2005–2012 |
| 3.0 V6 CRD 211 л.с. | 2010–2012 |
| 3.5 249 л.с. | 2004–2012 |
| 5.7 340 л.с. | 2004–2008 |
| 6.1 SRT8 431 л.с. | 2005–2012 |
| CHRYSLER — 300 C Touring (LX) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 193 л.с. | 2004–2010 |
| 2.7 177 л.с. | 2007–2010 |
| 3.0 CRD 218 л.с. | 2005–2010 |
| 3.5 249 л.с. | 2004–2010 |
| 3.5 AWD 249 л.с. | 2004–2010 |
| 5.7 340 л.с. | 2004–2010 |
| 5.7 AWD 340 л.с. | 2005–2010 |
| 6.1 SRT8 431 л.с. | 2005–2010 |
| DODGE — CHARGER (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 192 л.с. | 2006–2010 |
| 3.5 253 л.с. | 2005–2010 |
| 5.7 349 л.с. | 2005–2009 |
| 6.1 SRT8 431 л.с. | 2005–2010 |
| LANCIA — THEMA (LX) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 286 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 4WD 286 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53928 |
| Кросс-номери | 05137691AA, 05137692AA, 05170742AA, 05175367AA, 07002097, 10-25627-SX, 104925, 105.037, 1740-0097, 3091-1013, 341940, 470R0576, 5137691AA, 5137692AA, 5170742AA, 5175367AA, 520025N, 61014A, CR2097, DCM1630, R12540, SKRD-0120575 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Thema, 300C, Charger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 615 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 531,72 ₴








