
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2,0/2.5dci, NRF 35900
4 070,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35900
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2,0/2.5dci, NRF 35900. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35900
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35900 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (FL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (FL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (EL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (EL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (EL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 90 (JL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (JL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35900 |
| Кросс-номери | 0221647, 037-016-0046, 0809.3056, 10-45667-SX, 105517, 1770-0384, 182044N, 261048, 2765000Q0D, 2765000Q0H, 30311667, 30311667CP, 350720, 43005451, 43433, 4417651, 4417651, 4418531, 4418531, 448C0052, 667174, 723M39, 75702, 7800025, 814171, 814398 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 690 |
| Ширина мережі [мм] | 390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 070,21 ₴





