
Радіатор охолодження MB E-class (S211/W211) 1.8-5.0 02-10, NRF 53422
6 409,85 ₴
- В наявності
- Код: 53422
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB E-class (S211/W211) 1.8-5.0 02-10, NRF 53422. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53422
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53422 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CLS (C219) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLS 320 CDI (219.322) 224 л.с. | 2005–2010 |
| CLS 350 (219.357) 292 л.с. | 2006–2010 |
| CLS 350 CDI (219.322) 224 л.с. | 2009–2010 |
| CLS 500 (219.372) 388 л.с. | 2006–2010 |
| CLS 500 (219.375) 306 л.с. | 2004–2010 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 Kompressor (211.041) 184 л.с. | 2006–2008 |
| E 200 Kompressor (211.042) 163 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 NGT (211.041) 163 л.с. | 2004–2008 |
| E 220 CDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| E 220 CDI (211.008) 170 л.с. | 2006–2008 |
| E 270 CDI (211.016) 177 л.с. | 2002–2008 |
| E 280 CDI (211.020) 190 л.с. | 2005–2008 |
| E 280 CDI 4-matic 190 л.с. | 2005–2008 |
| E 300 BlueTEC 211 л.с. | 2007–2008 |
| E 320 CDI (211.022) 224 л.с. | 2005–2008 |
| E 320 CDI 4-matic 224 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 CGI (211.057) 292 л.с. | 2007–2008 |
| E 500 (211.070) 306 л.с. | 2002–2008 |
| E 500 (211.072) 388 л.с. | 2006–2008 |
| E 500 4-matic (211.083) 306 л.с. | 2003–2008 |
| E 500 4-matic (211.090) 388 л.с. | 2006–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 Kompressor (211.241) 184 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 T Kompressor (211.242) 163 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI (211.208) 170 л.с. | 2006–2009 |
| E 270 T CDI (211.216) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 280 T CDI (211.220) 190 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI 4-matic (211.284) 190 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T CDI (211.222) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T CDI 4-matic (211.289) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 500 T (211.270) 306 л.с. | 2003–2009 |
| E 500 T (211.272) 388 л.с. | 2006–2009 |
| E 500 T 4-matic (211.283) 306 л.с. | 2003–2009 |
| E 500 T 4-matic (211.290) 388 л.с. | 2006–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53422 |
| Кросс-номери | 0106.3098, 02.40.244, 054-017-0066, 054-017-0068, 10-25476-SX, 103338, 118.190, 118.190/A, 118.198/O, 118.199/O, 120068N, 1551114, 1740-0312, 2115000202, 2115002302, 2115003102, 2115003402, 30002394, 30002449, 351900, 62797A, 67102A, 732849, 7700071 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 637 мм |
| Ширина ядра радіатора | 457 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 33 |
| Довжина мережі [мм] | 637 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 457 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 409,85 ₴




