Радіатор охолодження VW Caddy 1.9 SDI 95-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54688 |
| Кросс-номери | 0112.3012, 040330N, 046-017-0002, 053-017-0051, 100947, 10-25108-SX, 126.006, 1740-0016, 349235, 49002023, 639951, 6K0121253K, 6K0121253K, 6K0121253P, 6K0121253P, 730946, 730947, AC261936, CR 272 000P, CR 272 000S, DCM3004, M-025022A, PR 9537N2, R20098 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Inca, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 525 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 927,66 ₴




